نوشته شده توسط : Josh Sears

بهترین راه هایی که در دنیا با توجه به آن ها می توان سریع تر و بهتر یاد گرفت!

iTunes U
یک برنامه محبوب که فیلم های آموزشی و جلسه های آموزشی را از طریق بهترین مدارس و دانشگاه های دنیا ارایه می دهد. حتی اگر در استفاده از این برنامه منظم نباشید باز هم می توانید با موضوعاتی مانند برنامه نویسی آی او اس از طریق استنفورد بیاموزید.
استفاده از این برنامه رایگان است.
http://www.apple.com/itunes/


Cite This For Me
هر گاه از کلمه ای یا ایده ای استفاده می کنید باید منبع اصلی آن را شناخته باشید.  Cite This For Me یک برنامه کاربردی است که دانش آموزان می توانند با یک دیگر اسناد و اطلاعات را به اشتراک بگذارند. از طریق دوربین گوشی و اسکن کردن بارکد کتاب منبع شما را می سازد و همچنین آن را در فرمت خاص مورد نیاز برای دانشگاه شما آماده  می کند.(MLA,Chicago , ...) .
http://www.citethisforme.com/
Duolingo
این برنامه برای دانش آموزانی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستند، استفاده می شود. Duolingo سرگرم کننده یادگیری را با تبدیل درس به یک بازی انجام می دهد. این را می توان برای تمرین اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، پرتغالی، ایرلندی، هلندی، دانمارکی، سوئدی، ایتالیایی، انگلیسی و .. استفاده می شود. این برنامه همچنین رایگان است و می تواند در هر دو گوشی iOS و Android استفاده شود.
https://www.duolingo.com/Wunderlist
برای بهترین نتیجه از مطالعه، Wunderlist دانش آموزان خود را با مهارت های مدیریت زمان خود کمک خواهد کرد. این برنامه می تواند تاریخ، یادآوری ها و لیست های انجام شده را تعیین کند. این نرم افزار رایگان است، اما یک نسخه حرفه ای به شما امکان می دهد لیست های خود را به اشتراک بگذارید و در پروژه ها همکاری کنید. در اندروید و آی او اس قابل دسترس است!
https://www.wunderlist.com/


iStudiez Lite

iStudiez یک برنامه برای برنده شدن جایزه که در اصل به دانش آموزان کمک می کند برنامه ریزی خود را مدیریت می کند. نسخه Lite شامل یک ترم از پنج دوره، 15 تکالیف، 15 کلاس یا امتحان در هر دوره، پنج مدرس و دو دوره در ایام تعطیل است.نسخه Lite رایگان است، و در هر دو iOS و Android گوشی کار می کند.

http://istudentpro.com


Timetable

یک برنامه عالی برای کمک به دانش آموزان در مدیریت زندگی مدرسه یا دانشگاه است و به راحتی می توانید از Google Play دانلود کنید. این کار تنها از یک بار انجام می شود وظایف هر کاربر را از انجام تکالیف به امتحان می کند، زیرا این برنامه در تمام دستگاه های Android شما همگام سازی می شود. بهترین قسمت؟گوشی در حین درس در حالت بی صدا قرار می گیرد. یک ابزار عالی برای کاربران اندروید است و رایگان است!
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gabrielittner.timetable


Dictionary.com

Dictionary.com می تواند تمام نیازهای واژگان انگلیسی  دانشجویان را رفع کند، با 2،000،000 تعاریف، ریشه های کلمه و تاریخ، کلمه روز، مترادف، antonyms و اصطلاحنامه، و غیره را ببینید. برنامه اصلی رایگان است اما همراه با آگهی های تبلیغاتی است، و بسیار محبوب در هر دو iOS و کاربران آندروید است.
http://www.dictionary.com/appsCoursera.org

یک وب سایت آموزشی آنلاین است که مشارکت با بسیاری از کالج ها و دانشگاه های برتر، از جمله مدارس لیگ آوی لیگ. دانش آموزان می توانند برای تکمیل آموزش خود ثبت نام کنند و به سرعت پیشرفت کنند، زیرا این مدارس هر دو از مواد آموزشی دوره های برنامه درسی و MOOC ها (Courses Massive Open Online) ارائه می دهند. این کمک می کند که دانش آموزان برای ارزیابی های بالاتر و شاید پول نقد بورس تحصیلی مورد استفاده و در اولویت قرار گیرند. دوره ها بسیار مقرون به صرفه هستند، و برنامه ها را می توان در هر دو سیستم عامل iOS و Android دانلود کرد.
http://coursera.org/


MyScript Smart Note

اگر شما ترجیح می دهید یادداشت بنویسیند و تایپ کردن در هنگام مطالعه را دوست ندارید از  MyScript Smart Note، دست خط را در چند زبان تشخیص دهید. حتی اگر دست خط آنها بیشتر از یک قلاب باشد، توجه هوشمندانه در درک آن بسیار دقیق است. حتی کاربران اجازه می دهد تا دست نوشته های خود را با حرکات خاص ویرایش کنند و قابلیت ریمل قابل تنظیم و حالت رسم را تنظیم کنند و به شما اجازه می دهد معادلات ریاضی، تصاویر، صدا یا فایل های PDF را از سرویس های مختلف ذخیره سازی ابر شامل Dropbox و Evernote وارد کنید. این برنامه رایگان برای هر دو سیستم عامل iOS و اندروید است، اما ارتقا به پرمیم به شما امکانات بیشتری از قبیل نوت بوک، صفحات نامحدود، قابلیت صادرات و پشتیبان گیری می دهد.

http://myscript.com/news/myscript-releases-smart-note-application-for-ipad-and-android-tablets/


Evernote

Evernote ویژگی های  ازجمله نشانه گذاری، نوشتن، کات کردن و .. ، دارد که باعث می شود به عنوان یک برنامه توجه داشته باشید  و بسیار محبوب باشد. شما می توانید آن را در سیستم عامل های مختلف دانلود کنید و همه رایگان هستند.

https://evernote.com/pricing/?offer=www_menu